Zobacz Portfolio

Oferta

Kontakt

Studiowałam na kierunku Realizacja Obrazu Filmowego i TV ze specjalizacją w Fotografii w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Obecnie kontynuuję studia na Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Grafika.

 

Zajmuję się fotografią portretową, mody, tworzę edytoriale oraz od niedawna rozszerzam swoją działalność o fotografię ślubną i dla par.

Cenię sobie prostotę i szczerość. Nie lubię sztuczności, monotonii, ale lubię przytulać do mojego aparatu piękne, niezwykłe twarze z ich oryginalnym wnętrzem. Swoimi zdjęciami lubię opowiadać historie. Historie, które wywołują wibracje w zakątkach serc.

Żyję z pasji, łapię w kadry emocje, piękno, prawdę i przemijanie. Chcę podzielić się tą pasją z innymi, dlatego podejmuję współpracę z ludźmi, którzy podobnie jak ja kochają to, co robią. Wszystko po to, aby moje usługi miały indywidualny wyraz i najwyższy poziom. Przeżyjmy chwilę, stwórzmy inną rzeczywistość i dajmy jej kolorom więcej mocy.

Spójrz na świat przez moje oczy.

 

Jeżeli zainteresowała Cię moja oferta skontaktuj się ze mną poprzez zakładkę kontakt. Postaram się odpowiedzieć najszybciej jak tylko potrafię!

Agnieszka Kwiatkowska

visual artist - fotograf

Agnieszka Kwiatkowska & Love Stories © All rights reserved.